FİRMA / HAKKIMIZDA

Sardoğan Kimdir?

Sardoğan Endüstri ve Ticaret, Mehmet Sardoğan tarafından 1978 senesinde Türk sanayisinin ilklerine ev sahipliği yapmış olan Karaköy'de temelleri atılmış kaynak ağızlı çelik boru ekleme parçaları, flanş ve dikişsiz çelik boru imalatı yapan bir sanayi kuruluşudur. Sardoğan kurulduğu günden bu yana deneyimini ve değerlerini alt jenerasyonlarına aktarmış ve kurucusu Mehmet Sardoğan'ın önderliğinde çalışmalarını sürdüren bir aile şirketidir. 

Sardoğan'da İmalat

120'den fazla makinesiyle imalat yapan, kapasitesini ve kabiliyetlerini her geçen gün geliştirmeye yönelik yatırımlar gerçekleştiren Sardoğan, Türkiye'nin çelik dirsek, te, redüksiyon, kep, flanş ve dikişsiz boru fabrikasıdır. Avrupa ve Amerikan normlarına göre imalat standartlarını belirlemiş olan firma, Türkiye piyasasının ihtiyaçlarını yerli üreticilerden sağlaması hususunda kapasitesinin büyük bir bölümüyle lokal pazarı desteklerken aynı zamanda yurt dışına mal tedariği konusunda da markasıyla anılan bir üretici konumundadır.

İstanbul'un merkezinde bir fittings, flanş ve boru fabrikası

İstanbul'un merkezinde derken mübala etmiyoruz. Pendik, Kurtköy sanayi mahallesinde, Sabiha Gökçen Havaalanına sınır bir konumda bulunan fabrikamız geniş bayi ağının taleplerini ve büyük sanayi kuruluşlarının siparişlerini karşılamak üzere haftanın 7 günü imalat ve sevkiyat sloganı ışığında stoktan hızlı teslimat ve dürüst hizmet politikasıyla, hem lojistik, hem iletişim bağlamlarında ulaşılması kolay bir müşteri deneyimi sunmaktadır.   

45 Yillik Deneyim ve Kalite

45 sene önce atılmış temeller üzerine kaliteden ödün vermeden inşaa ettiğimiz imalat yeteneklerimiz ve her geçen gün artan kapasitemizle, 1978 senesinden bu yana hiç durmadan bilgi birikimimizi arttırıyor ve bu paha biçilemez serveti çalışanlarımızla, geleceğin ustalarıyla, işçileriye ve iş insanlarıyla paylaşıyoruz. Teorik eğitimin pratik olarak da tecrübe edilebilmesi konusunda yeni nesiller eğitmeyi kendimize görev biliyor ve bu doğrultuda geleceğimizi destekliyoruz.

Sardogan ve Teknoloji

Teknolojik gelişmelerin takibi ve inovasyon Sardoğan'in gelişimindeki temel yapı taşlarından bir tanesidir. Uzun yıllar boyu sektöründe daha güçlü konumlanmak adına yaptığı makine mühendislikleri ve 2000'li yılların başından beri süre gelen uzak doğu asya seyahatleri çerçevesinde yapılan bilgi ve makine ithatları Sardoğan'ı sektöründe öncü bir konuma taşımıştır. Günümüzün ve geleceğimizin temel ihtiyaçlarından olan dijital dönüşüm ve sürdürülebilirlik konuları firmamızın odak noktasında olup, sosyal ve dijital dönüşüm çerçevesinde ilerici çalışmaları sürmektedir. 

Her gün ilk günmüş gibi neden çalışıyoruz?

Bugün 150 den fazla personeliyle Sardoğan Ailesi olarak kurulduğumuz günkü heves ve azimle ülkemize hizmet etmek, dışa bağımlılığını azaltmak ve yerli sanayinin gelişimini desteklemek için 7 gün 24 saat üretime hiç ara vermeden çalışıyoruz.