MEDYA / HABERLER
16.06.2022
Sardoğan Pilger Makinelerini Devreye Aldı

Sardoğan Endüstri ve Ticaret olarak düşük toleranslı boru imaltında kullanılan soğuk pilger makinelerimizi devreye aldık. Pilger makinelerimizden çıkan borularımız hafif çekiçleme yöntemi ile imal edildiği için hem ek mukavemet değerlerine sahip hem de soğuk imalat hadde yöntemiyle üretildiği için düşük iç ve dış çap toleransına sahiptir. Imalat programımızda bulunan ölçüler için lütfen satış birimimizle iletişime geçiniz.

16.06.2022
Dövme Gücümüzü Arttırıyoruz

Toplam kurulu dövme gücünü ikiye katlayan yatırımıyla Sardoğan flanş imalat hattına 36bin ton ve 8bin tonluk iki yeni havalı dövme yatırımıyla üretimine hız katmayı planlamaktadır. Bulması güç bu çekiç gücünü farklı projelerinizde kullanmak isterseniz teknik sorumlularımızla projelerinizi paylaşabilir ve imalat hattımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.    

16.06.2022
Sardogan Online Ödeme Sistemini Faliyete Gecirdi

Sardoğan'da artık ödeme yapmak çok kolay. Kredi kartıyla ödemelerinizi artık peşin, 3 taksit ve 8 taksit olacak şekilde tahsilat sorumlumuzdan odeme linki isteyerek yapabilirsiniz. sardogan.tahsilat.com.tr web adresinden sayfamıza ulaşabilir ve kesilecek faturanıza istinaden firmamıza uğramadan odemelerinizi bize iletebilirsiniz.